В Тячеві в державній адміністрації пройшла чергова понеділкова нарада

квітня 25 / 2016
В Тячеві в державній адміністрації пройшла чергова понеділкова нарада

Провів нараду голова державної адміністрації Василь Дем’янчук за участі голови Тячівської районної ради Василя Каганця, заступника голови державної адміністрації Віктора Погара та керівника апарату державної адміністрації Богдана Макусія.
На нараді були розглянуті питання про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі, відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції, Тячівського управління соціального захисту населення державної адміністрації, Дубівського управління соціального захисту населення державної адміністрації за І-й квартал 2016 року.

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі за І квартал 2016 року, стан погашення недоїмки до Пенсійного фонду та співпрацю з відділом державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції доповів начальник управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Сергій Данилич. У своєму виступі наголосив про співпрацю з органами фіскальної служби та Державною виконавчою службою з питань надходження коштів єдиного соціального внеску, зокрема і за виконавчими документами, стягувачем яких є Пенсійний фонд України.
Про підсумки роботи відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції за І квартал 2016 року та співпраця з управлінням Пенсійного фонду України в Тячівському районі щодо погашення заборгованості інформував заступник начальника відділу державної виконавчої служби Тячівського районного управління юстиції Сергій Губченко. Зокрема розповів про співпрацю з Державною податковою інспекцією у Тячівському районі та управлінням Пенсійного фонду в Тячівському районі
Про підсумки роботи Тячівського управління соціального захисту населення державної адміністрації за І квартал 2016 року та основні проблемні питання доповів начальник Тячівського управління соціального захисту населення державної адміністрації Василь Бонка.
Про підсумки роботи Дубівського управління соціального захисту населення державної адміністрації за І квартал 2016 року та основні проблемні питання інформував начальник Дубівського управління соціального захисту населення державної адміністрації Микола Біланич.
У підсумку наради голова державної адміністрації Василь Дем'янчук дав усні доручення начальникам Тячівського та Дубівського управлінням соціального захисту населення привести у належність списки учасників ліквідації аварії на ЧАЄС з метою належного відзначення 30-ї річниці на Чорнобильській трагедії.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар