В Тячівській РДА обговорили питання безпеки на важливих об'єктах

квітня 18 / 2016
В Тячівській РДА обговорили питання безпеки на важливих об'єктах

Минулого тижня голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук провів нараду з керівниками підприємств, установ та організацій району з питань попередження терористичних актів на важливих об`єктах та скоєння диверсійних актів району.

У нараді взяли участь начальник залізнодорожних станцій Тячів, Буштино Володимир Подвич, начальник автостанцій Тячів, Солотвино Людмила Бекназарова, начальник Тячівського РЕМy Ігор Іванчишин, начальник дільниці Хустського УЕГГ Володимир Поляков.

Як було зазначено, з метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій у районі потрібно проявляти пильність та обмежити доступ сторонніх осіб на об’єкти. А при виявлені сторонніх підозрілих речей, схожих на вибухові пристрої також осіб, які виявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, громадських місць, підприємств, будівель органів влади необхідно терміново повідомляти правоохоронців.

Голова адміністрації Василь Дем'янчук звернув увагу присутніх щодо готовності підприємств та організацій до проведення заходів з ліквідації імовірних надзвичайних ситуацій, і з цією метою важливо перевірити стан техніки, сил та засобів для проведення даної роботи.

За результатами наради головою райдержадміністрації надані усні доручення для того щоб посилити охорону адміністративних будівель виконавчої влади та місцевого самоврядування та інших важливих об'єктів на території Тячівського району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...