В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня»

березня 27 / 2016
В Чопі створено комунальний заклад «Чопська міська лікарня»

18 березня, відбулося І засідання 7 сесії Чопської міської ради VII скликання.До порядку денного було підготовлено та обговорено 18 проектів рішень сесії.
У зв’язку з тим, що 17 березня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про затвердження акту приймання – передачі з державної у комунальну власність територіальної громади м. Чоп Державний заклад “Вузлова лікарня станції Чоп ДТГО “Львівська залізниця”», Чопський міський голова Валерій Самардак вніс додаткове питання на розгляд сесії «Про реорганізацію державного закладу «Вузлова лікарня станції Чоп ДТГО «Львівська залізниця» шляхом перетворення». Через свою важливість депутати прийняли рішення розглядати його першим на засіданні сесії.

Перед розглядом рішень міські обранці мали можливість заслухати депутатські звернення, які більшістю голосів не були включені до порядку денного.
Після розгляду питання, яке стосувалося лікарні, та його одноголосного прийняття, Чопський міський голова привітав присутніх працівників медичної установи та депутатів зі створенням Комунального закладу «Чопська міська лікарня». Для того, щоб розпочати здійснювати законне фінансування закладу вже з наступного тижня медиків Валерій Самардак відразу вручив в. о. головного лікаря Світлані Ілюшиній «Реєстр змін №1 від 17.03.2016р. до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 2016 рік». Задоволені позитивним вирішенням свого питання присутні на засіданні сесії медики подякували та відразу повернулися на свої робочі місця.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар