Екс-голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко пропонує реальні пропозиції стосовно «пересічки»

березня 22 / 2016
Екс-голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко пропонує реальні пропозиції стосовно «пересічки»

Перипетії, які сьогодні вирують навколо автомобілів із іноземною реєстрацією, а, особливо, заяви окремих наших політиків та нардепів, нічого спільного з реальністю не мають і проблеми наших автовласників не вирішать. Усе це пустословство, аби заробити собі дивідендів на болючій для закарпатців темі. Жоден із законопроектів, що подані у Верховну Раду, не має права на життя і його не підтримають як власники автопрому та диллери, так і самі депутати. Тут відсутнє розуміння ситуації, що склалася. Ці закони не враховують ні інтересів держави, ні самих автовласників. Законопроекти просто провалять у парламенті і всі ці так звані «захисники» автовласників просто зникнуть так само швидко, як і з'явилися. А проблема залишиться.

На мою думку, єдине реально можливе рішення – надати право на тимчасову реєстрацію автомобілів із іноземними номерами тим громадянам, які мають дозвіл на здійснення малого прикордонного руху. І таким чином здійснювати «пересічку» раз на рік. Відповідні договори у нас укладені із Угорщиною, Словаччиною, Польшею. Саме в такому пакеті парламент може підтримати таку ініціативу для мешканців прикордонних областей.

В мене є друзі - власники авто на іноземних номерах і вони готові за таку реєстрацію сплачувати щорічне мито, в сумі, приміром, до 200 євро, залежно від вартості машини. А тепер порахуємо: якщо на Закарпатті вже близько 100 тисяч таких авто і кожен автовласник сплатить хоча б 100 євро — ми отримаємо додатково щорічно 300 мільйонів гривень на той же ремонт доріг! Так само зникне корупційна складова, коли платилися хабарі за довідки із автосервісів, лікарняні квитки, митникам і.т.д.

Гадаю, таких підхід міг би стати реальною альтернативою. З відповідними пропозиціями я вже незабаром звернуся до народних депутатів.

Новини Закарпаття
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...