Москаль вимагає притягнути мукачівського суддю до відповідальності

березня 17 / 2016
Москаль вимагає притягнути мукачівського суддю до відповідальності

Притягнення до відповідальності В.Носова стане уроком для інших суддів Мукачівського міськрайонного суду, які в своїй роботі мають керуватися законами, а не чиїмись приватними інтересами.


Геннадій Москаль через народних депутатів України звернувся у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України з проханням дати належну правову оцінку діям судді Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області В.Носова, прийняти рішення про відповідальність його займаній посаді й притягнути до відповідальності згідно із законодавством.
– 3-го лютого В.Носов, керуючись не законами України, а на догоду клану Балог, виніс протизаконну ухвалу й повернув без розгляду адміністративний позов Закарпатської ОДА до Мукачівської міськради щодо фінансування трьох міських профтехучилищ, – заявляє Г.Москаль. – Через півгодини після цього ухвала з’явилася на контрольованих Балогами інтернет-ресурсах, тоді як позивачу документи надійшли тільки через тиждень, та й то не в повному обсязі – без адміністративного позову (про що складений відповідний акт).
У середу (16.03) ухвала В.Носова була скасована Львівським апеляційним адміністративним судом, як протизаконна, адміністративний позов повернуто в Мукачівський суд, який зобов’язаний розглянути його по суті в іншому складі суддів.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар