Позачергові парламентські вибори - єдиний вихід із кризи : Василь Петьовка

березня 16 / 2016
Позачергові парламентські вибори - єдиний вихід із кризи : Василь Петьовка

Народний депутат Василь Петьовка прокоментував ситуацію, яка склалася в українському політикумі. Виходом з кризи назвав проведення позачергових парламентських виборів.

У заяві народного депутата йдеться про наступне. Протягом останнього місяця в Україні – політична криза. Після голосування 16 лютого, коли Верховна Рада визнала роботу уряду незадовільною, але у відставку його так і не відправила, тривають кулуарні перемовини щодо можливих варіантів виходу із ситуації, що склалася. Уряд «камікадзе» за 2 роки роботи призвів до катастрофічних результатів в українській економіці, обіцяних реформ так ніхто і не бачить, пересічні громадяни опинились у скрутному становищі через падіння гривні, кількаразове підвищення тарифів, низьку купівельну спроможність, падіння рівня економіки. Інвестори відмовляються вкладати ресурси в економіку, згортають свою діяльність, а на корупцію, як на найбільше зло вказують західні партнери.

Народний депутат Василь Петьовка заявив: «Протягом трьох попередніх тижнів тривали політичні консультації з можливими варіантами виходу з кризи та призначенням нового уряду та прем’єра. На сьогодні у Верховній Раді 226 голосів за нову кандидатуру голови уряду нема. Хто може очолити Кабмін – теж загадка, попри те, що час від часу експерти називають різні прізвища імовірних керівників уряду . На сьогоднішній день в українському парламенті відсутні і 226 голосів для підтримки діючого Прем’єра, а без підтримки парламенту уряд не зможе працювати. Розуміючи це, депутати від «Народного фронту» почали блокування трибуни Верховної ради.

Політична криза в Україні загострюється. Єдиний вихід із ситуації, що склалася – позачергові парламентські вибори».
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар