Москаль: «Львівський суд скасував ухвалу кишенькового балогівського суду щодо фінансування профтехосвіти»

березня 16 / 2016
	Москаль: «Львівський суд скасував ухвалу кишенькового балогівського суду щодо фінансування профтехосвіти»

Сьогодні (16.03) Львівський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Закарпатської облдержадміністрації щодо ухвали Мукачівського міськрайонного суду від 3 лютого цього року. Цією ухвалою адміністративний позов Геннадія Москаля про зобов’язання Мукачівської міськради виконати діюче законодавство й профінансувати три міські профтехучилища було повернуто в ОДА без розгляду.
Львівський апеляційний суд своєю ухвалою задовольнив апеляційну заяву Закарпатської ОДА, скасував ухвалу Мукачівського суду від 3 лютого і направив адміністративний позов голови ОДА в той же Мукачівський суд для розгляду по суті в іншому складі суддів.
Геннадій Москаль особисто був присутній на судовому засіданні, тоді як ніхто з представників Мукачівської міськради на розгляд справи не приїхав.
– Той факт, що ніхто з Мукачівської міськради не приїхав до Львова, красномовно вказує, як у Мукачеві піклуються про дітей та персонал профтехучилищ – тобто ніяк, – коментує рішення суду Г.Москаль. – Ухвала кишенькового балогівського суду скасована, після цього Мукачівський суд зобов’язаний розглянути справу по суті й примусити міську раду виконати діюче законодавство в частині фінансування профтехосвіти. І зняти цим самим соціальне напруження в Мукачеві, спровоковане некомпетентністю міської влади. Ухвала апеляційного суду остаточна й оскарженню не підлягає.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...



Залишити Коментар