«Владний цирк» - треба припинити! - екс-губернатор Закарпаття Олександр Ледида

березня 15 / 2016
«Владний цирк» - треба припинити! - екс-губернатор Закарпаття Олександр Ледида

- Становище людей з кожним днем стає все більш катастрофічним, а політичний безлад в країні - не припиняється. Новий парламентський тиждень знову почався з суперечок між представниками «демократичної» коаліції. Замість того, щоб негайно вносити зміни до бюджету, виправляти помилку допущену в Податковому кодексі, коли депутати проголосували за відміну спеціального оподаткування для фермерів, провладні нардепи зайнялисяу любленою справою - розхитуванням і без того важкої політичної ситуації в країні. Скільки можна..?

«Коаліційна клоунада», яку ми щодня спостерігаємо у залі ВР і в діяльності Уряду, вже привела країну до такого економіно-політичного дна, з якого дуже важко піднятися. Але, цей «владний цирк» - треба припинити!

Першочергово - парламент негайно має повернутися до розгляду законів, що стосуються підвищення соціальних стандартів, зарплат та пенсій. У людей вже немає сил терпіти поки влада вирішить свої «шкурні» інтереси і поділить крісла.

Популізм нинішньої влади і провладних нардепів немає межі. Про що можна говорити, якщо лідер радикалів Ляшко, не так давно, за дві години до голосування за бюджет 2016 року заявляв: «Небо має впасти на землю, перш ніж Радикальна партія проголосує за бюджет…». Через дві години після цієї репліки, небо не впало на землю, але радикали голосували «за» бюджет. Таких прикладів популістичних заяв, що не мають нічого спільного з реальними діями у нинішньої правлячої коаліції - багато. Але, політика держави – це не просто «парламентська шоу-програма», що транслюється онлайн, а економічна стабільність держави, рівень життя народу, який збіднів і зневірився.

Єдиний шлях виходу із вкрай складної політичної та економічної ситуації – парламентські вибори. Це реальна дійсність, яку усі мають прийняти і зрозуміти, інакше – буде ще важче.

Олександр Ледида

депутат обласної ради,

лідер Опозиційного блоку в Закарпатській області
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар