Москаль в Києві клопотав перед вищим керівництвом держави про Закон, щодо так званої «пересічки»

березня 15 / 2016
Москаль в Києві клопотав перед вищим керівництвом держави про Закон, щодо так званої «пересічки»

Законопроект про так звану «пересічку» буде внесений у Верховну Раду України Юрієм Луценком.

У вихідні дні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку до Києва й зустрівся з вищим керівництвом держави. В ході зустрічі піднімалася й тема законодавчого врегулювання тимчасового ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією на митну територію України, - повідомляє Гннадій Москальна своїй офіційній сторінці в Інтеренет-мережі.

Як повідомлялося раніше, створена Г.Москалем робоча група представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів Закарпатської митниці розробила проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей тимчасового ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування на митну територію України. Прийняття цього закону зможе розв’язати проблему «пересічки», яка особливо загострилася на Закарпатті.

За результатами зустрічі прийнято рішення, що на розгляд Верховної Ради України законопроект внесе народний депутат Юрій Луценко. Котрому, як голові парламентської фракції партії «Блок Петра Порошенка» та координатору парламентської коаліції набагато простіше зібрати необхідну більшість і прийняти запропоновані зміни до законодавства.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар