Кожен бажаючий міський житель Іршави може ознайомитися із результатами голосування того чи іншого народного обранця

березня 10 / 2016
Кожен бажаючий міський житель Іршави може ознайомитися із результатами голосування того чи іншого народного обранця

Днями відбулося чергове засідання депутатів міської ради. Розпочалася робота із приємної місії, яку за дорученням голови РДА Олександра Горіна виконав керівник апарату Олег Козенюк, а саме привітав присутніх жінок із прийдешнім святом 8 Березня.

Робота продовжилася згідно з порядком денним.
Народні обранці проголосували за внесення змін до Регламенту Іршавської міської ради щодо порядку поіменного голосування з подальшим розміщенням результатів на офіційному сайті міськради. Нагадаємо, що 23 лютого 2016 року вступив в силу Закон № 842-VIII про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні (щодо поіменних голосувань)” від 26.11.2015. Від тепер кожен бажаючий міський житель може ознайомитися із результатами голосування того чи іншого народного обранця на офіційному сайті міської ради.
Наступними заслухали депутатські запити, які зачитав керуючий справами міськради Володимир Мимріков.
З приводу підготовки до проведення місячника з благоустрою та роботу по збору та вивезення ТПВ на території міста заслухали начальника КП «Тепло-Місто» Володимира Пишного та заступника міського голови Василя Мейсароша. Було прийнято рішення сформувати відповідний перелік робіт із внесеними пропозиціями членів виконавчого комітету, депутатів міськради та громадськості.
Також було досягнуто домовленості про організацію спільного прибирання, на яке вийдуть депутати та міськвиконком з тим, аби до Великодня привести місто у належний санітарний стан.
Також сесія одноголосно затвердила кандидатуру Сергія Скоблея на посаді директора Іршавського комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню. Сергій Васильович коротко прозвітував про роботу ІКП та плани на поточний рік.
У ході розгляду бюджетних питань депутати підтримали проект рішення про преміювання жінок – працівників дошкільних навчальних закладів міста та села Собатин з нагоди 8 Березня. Міський голова відзначив, що це подарунок від депутатського корпусу освітянам якраз на часі, оскільки з 1 січня 2016 року всім працівникам ДНЗ відмінено індексацію заробітної плати.
Також проголосували за спрямування 45-ти тисяч гривень для робіт пов’язаних із прочисткою магістральної каналізаційної гілки діаметром 0,5 м. на відрізку більше двохсот метрів біля ЦРЛ, яка виявилася повністю заблокованою сміттям, що спричиняло часткове підтоплення вулиць Борканюка, Фединця, Комарова під час паводку.
Наступними розглянули ряд питань із земельних відносин. Всі вони були опрацьовані профільною комісією під час чергових засідань, в тому числі з виїздом на місце. Після незначних дискусій всі проекти рішень затверджено.
Щодо надання дозволу на розробку проектів із землеустрою для відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди для промисловості «СПМК – 23», міський голова запропонував комісії та власникам підприємства опрацювати можливі варіанти облаштування автостоянки біля їхніх будівель, з метою розвантаження автодороги по вулиці Шкільній поблизу адмінбудівлі управління праці та соціального захисту населення і тільки після цього відвести організації земельну ділянку.
З переліком рішень та результатами голосування із земельних питань можна ознайомитися на сайті міськради.

Кожен бажаючий міський житель Іршави може ознайомитися із результатами голосування того чи іншого народного обранця


Ліана Демчик.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Залишити Коментар