В Рахові перейменували декілька вулиць

лютого 18 / 2016
В Рахові перейменували декілька вулиць

16 лютого відбулася п’ята сесія міської ради сьомого скликання. На її засіданні були присутні 23 з 26 обраних депутатів та представники установ, організацій міста, повідомляє zorka.in.ua.
Всього розглянуто 45 проектів рішень, серед яких затверджено Програми: розвитку туризму; підтримки учасників АТО, членів їхніх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО; попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки та ін. Одним з головних було рішення про встановлення меморіальної дошки Герою України Петру Гаджі.
Також за результатами громадських слухань, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки» №317-VІІІ від 09.04.2015 року прийнято рішення про перейменування вулиць міста: Горького – на Героїв АТО; Ватутіна – на Теодора Ромжі; Чапаєва – на Івана Доробана; Щорса – на Гірську; Генерала Петрова – на Хресто- Воздвиженську; Туряниці – на Рит. Одночасно перейменували потік «Москва» по вул. Довженка на «Сільський потік».
Серед інших питань, які того дня розглянули депутати міськради, були земельні та надання фінансової допомоги рахів’янам.
Відповідні рішення будуть розміщені на офіційному сайті Рахівської міської ради.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...