Єдиний Центр безпідставно звинуватив губернатора Закарпаття

лютого 12 / 2016
Єдиний Центр безпідставно звинуватив губернатора Закарпаття

« Патріотичні сили Закарпаття та інших областей організували блокування вантажівок, які прямують із Росії до Європи через територію України. Польська влада прийняла жорстке рішення не пропускати такі вантажі через свою країну.
Дивує позиція української влади: Президента Петра Порошенка, прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, які за добу не зробили жодної заяви про захист національних інтересів України. Виглядає так, що їх влаштовує ситуація, коли через територію України безперешкодно рухаються вантажі ворожої держави
» - йдеться в розповсюдженій заяві Закарпатського Єдиного Центра.

В той же час Геннадій Москаль, ще зранку зробив відповідну заяву в якій говориться:

– Громадські активісти висловлюють свою позицію, на яку мають право. Акція не стосується автомобілів з українськими номерами чи номерами інших країн, усі вони безперешкодно в’їжджають на Закарпаття, жодних блокувань автотраси чи пов’язаних із цим ексцесів немає.
А тепер головне: якщо поляки не пускають російські фури через свою територію, якщо Росія не пускає до себе українські товари, вводить обмеження щодо в’їзду наших громадян, а мені, як голові ОДА, взагалі заборонила в’їзд на свою територію, то Україна має діяти адекватно.
Я готую звернення в Кабмін, який має висловити з цього приводу свою принципову позицію і оформити її у вигляді відповідних нормативно-правових актів. Або ми з Росією воюємо, або торгуємо.


Фактично своєю заявою «Єдиний Центр» безпідставно звинуватив губернатора Закарпаття Геннадія Москаля в мочанні, чим виставив себе та своїх шефів на посміховище.
Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...