Москаль особисто занесе в Кабмін проект рішення про передачу дитячої залізниці на баланс Ужгорода

січня 27 / 2016
 Москаль особисто занесе в Кабмін проект рішення про передачу дитячої залізниці на баланс Ужгорода

Ужгородська дитяча залізниця - один із найпривабливіших туристичних об’єктів міста, який вже десять років занепадає. Нині вона перебуває на балансі регіональної філії Львівської залізниці. Попри те, що міська рада обласного центру ще у 2013 році вирішила взяти цей об’єкт на баланс для реконструкції та відновлення, справа не зрушила з мертвої точки. Про це йшлося під час наради в облдержадміністрації, під час якої обговорили перспективи функціонування вузькоколійок на Закарпатті, зокрема в Ужгороді.
Як зазначила представник Ужгородського міськвиконкому Ольга Травіна, протягом останніх трьох років триває переписка між управліннями та відомствами. Зокрема, обласна адміністрація підтримала позицію Ужгородської міськради, про що написала відповідне звернення в Мінінфраструктури. Один з останніх листів – у 2014 році міністерство інфраструктури доручило державній адміністрації залізничного транспорту підготувати та надати міністерству відповідний проект розпорядження Кабінету Міністрів України. За словами представника Ужгородської дирекції залізничних перевезень, на Львівській залізниці «стоїть питання» про передачу.
- Якщо для того, аби місто взяло на баланс дитячу залізницю, потрібно лише рішення Кабміну, ми його підготуємо. Під лежачий камінь вода не тече! За три роки не можна написати один документ? Я особисто занесу проект рішення в міністерство, щоби зберегти історію міста.
Геннадій Москаль доручив управлінню туризму ОДА підготувати відповідний документ, аби під час найближчого перебування в столиці нарешті владнати це питання.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Політика


загрузка...


Залишити Коментар