Мер Ужгорода провів прийом громадян

січня 19 / 2016
Мер Ужгорода провів прийом громадян

Найбільше було питань про отримання земельних ділянок – деякі ужгородці перебувають у черзі ще з початку 90-х років. Приходив уточнити, як іде розгляд його справи щодо отримання землі учасник бойових дій в Афганістані. Інший чоловік, учасник АТО, який живе в гуртожитку з дружиною і двома дітьми в кімнаті площею 12 метрів, цікавився, як отримати ділянку, щоб розмістити на ній батьківський дерев'яний будинок, який хоче, розібравши, перевезти з села.Троє мешканців вулиці Володимирської прийшли з'ясувати позицію міськради щодо прибудинкової території біля їхньої багатоповерхівки – справа вже кілька років у суді, а люди нещодавно утворили ОСББ і хочуть вирішити питання із землею, аби під їхніми вікнами не проводилася забудова.
Була на прийомі і жінка, в якої нещодавно згоріла квартира в мікрорайоні "Шахта" – міський голова пообіцяв розглянути, як можна допомогти родині. Зверталися також із проблемами, що тече дах, бюрократичні заковики не дають можливість приватизувати формально відомче житло, з проханнями про матеріальну допомогу для лікування тощо.
Богдан Андріїв наголосив, що міська рада й далі залишається структурою, до якої звертаються ужгородці з будь-якого питання. Чимало з цих питань, на жаль, абсолютно не в компетенції місцевої влади, однак завжди потрібно знаходити можливість допомогти людям – бодай порадою, як краще вирішити проблему.

Ужгородська міська рада
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...