Голова Закарпатської ОДА направив правоохоронцям список скупщиків голосів ще одного району Закарпаття

вересня 15 / 2015
Голова Закарпатської ОДА  направив правоохоронцям список скупщиків голосів ще одного району Закарпаття

Москаль направив керівникам обласних управлінь МВС, СБУ та прокурору області офіційну заяву з вимогою не допустити на майбутніх місцевих виборах масової скупки голосів.
“На мою адресу й далі надходять звернення громадян про те, що в області під час майбутньої виборчої кампанії готується масова скупка голосів, -- йдеться в заяві. -- Виборцям роздаватимуть гроші (від 500 гривень і більше) з тим, щоб вони голосували за кандидатів від партії “Єдиний центр”. Направляю вам список осіб, мешканців Великоберезнянського району, котрі, за повідомленням авторів звернення, займалися підкупом виборців на минулих виборах і будуть займатися цим під час теперішньої кампанії.
За їхні дії передбачена кримінальна відповідальність за ст. 160 Кримінального кодексу України.
Прошу вважати мій лист повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, внести його до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрити кримінальне провадження, в ході якого провести комплекс гласних і негласних слідчих дій, ретельно перевірити надані факти і у випадку їх підтвердження притягнути винних до кримінальної відповідальності.
Списки мешканців інших районів Закарпаття, котрі займаються підкупом виборців, будуть надані в майбутньому. Вимагаю від усіх силових структур забезпечити проведення виборів у строгій відповідності до законодавства, а не “по-закарпатськи” -- з масовою скупкою голосів.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...