Угорські партії Закарпаття йдуть на вибори спільно

вересня 06 / 2015
Угорські партії Закарпаття йдуть на вибори спільно

У Берегово відбулися конференції партійних організацій КМКС та УМДС, на яких затверджено Угоду про співпрацю на нинішніх виборах до місцевих рад.

«Головна мета прийнятого документа, - відзначає глава УМДС Ласло Зубанич, - щоб у кожному органі місцевого самоврядування, особливо там, де компактно проживають угорці, було більше представників наших організацій, адже тільки такий підхід дозволяє подолати передбачений законом 5-відсотковий бар'єр».

Крім цього, в берегівських міському та районній радах КМКС та УМДС будуть прагнути спільно сформувати угорське більшість. Претендентів до обласної ради буде заявляти КМКС, але списки будуть формуватися на паритетних засадах, тобто 50 на 50. У районні та міські ради будуть відбиратися кандидати, які мають найбільший авторитет в регіоні.

Найближчим часом для координації дій відбудуться збори низових осередків КМКС та УМДС. Крім цього, сторони вирішили узгодити свої виборчі програми і сформувати спеціальний координаційну раду.

У роботі обох партійних конференцій взяли участь представники дипломатичних установ Угорщини, що діють на території області. Подія привітав віце-прем'єр-міністр Угорщини Жолт Шем'єн.

За повідомленням Голос Карпат
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...