Пам'ятником рому з мітлою Балога принизив їх національну гідність, – нардеп Ланьо

вересня 04 / 2015
Пам'ятником рому з мітлою Балога принизив їх національну гідність, – нардеп Ланьо

В закарпатському місті Мукачево за спонсорства депутата Закарпатської обласної ради Андрія Балоги (сина нардепа Віктора Балоги) відкрили пам'ятник рому з мітлою. Наше видання попросило прокоментувати цю подію карпатського нардепа, уродженця Мукачівщини Михайла Ланьо.

«Пам'ятником рому з мітлою Балога принизив їх національну гідність. Балога цим хотів показати, що роми ні нащо більше не здатні, окрім як підмітати вулиці міста, оскільки вони є нижчою кастою в Україні. Балога, ймовірно, не знає, що багато ромів мають вищу освіту та працюють в різних сферах народного господарства, а не тільки махають мітлами. Велика ганьба Балозі за таке приниження національно меншини».


Додамо, що дана подія обурила ромів не тільки в Закарпатті, а й у всій Україні. Так, в мережі Інтернет розпочато флешмоб, де представники ромської народності, які є досить успішними в різних професійних сферах, викладують власні фотографії з мітлами, висловлюючи цим самим протест проти сталого стереотипу, що склався у суспільстві відносно ромів.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...