Балога назвав Москаля клоуном Президента

серпня 30 / 2015
Балога назвав Москаля клоуном Президента
Уряд Угорщини виділив на підтримку етнічних угорців Закарпаття, в тому числі і під вибори, біля шести мільйонів євро, на:
- громади;
- церкви;
- школи;
- всім першокласникам по 100 доларів, а також всім малозабезпеченим по 200 євро щомісяця, за що їм респект.
З іншого боку, якийсь клоун від Президента шантажує закарпатців, що з Києва громадам нічого не дадуть. А питання стоїть про штучне виділення 119 мільйонів гривень (а це навіть не п'ять мільйонів євро), під голосування за перспективний план об'єднання громад, намальований в кращих традиціях совка, з центру. Бо звідти видніше, як об'єднуватись та "добровільно" голосувати.
Виходить, що закарпатці беруть гроші з Угорщини, але є патріотами України, в складі 128-ї бригади воюють за свою державу на Сході, але влада постійно робить з них як не сепаратистів, то жебраків і контрабандистів.
Усе це чимось нагадує період Януковича, коли в його вотчині будували басейни і спортивні школи, а на Заході, там де його не підтримували, не виділяли кошти навіть на ямковий ремонт доріг.
Те, чим займається влада щодо Закарпаття - це чистий сепаратизм. Вони ділять людей на сорти не гірше, ніж це робив штаб Януковича в 2004-му році. І прикро, що все це прикривається патріотичними гаслами і ніби то боротьбою за краще майбутнє України.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп Віктор Балога.«З іншого боку, якийсь клоун від Президента шантажує закарпатців, що з Києва громадам нічого не дадуть» - зрозуміло,що тут мова йде про губернатора Закарпаття Геннадія Москаля.

Також Балога відкрито агітує за Угорщину чим підбурює закарпатців проти України.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...