Майбутні кандидати в мери Ужгорода розпочали обливати один одного брудом

серпня 22 / 2015
Майбутні кандидати в мери Ужгорода розпочали обливати один одного брудом
Майбутні кандидати в мери Ужгорода розпочали обливати один одного брудом в соціальній мережі Фейсбук.

Пост Сергія Ратушняка:

Вор Яценюк через Енакиевского устроил закарпатского вора и контрабандиста Роберта Бровди на Голову Держзернову корпорацию, которая разворовала 3-три млрд $ китайских денег, за ночь сделала гречку с 5-ти на 25 грн, на 5-ть млрд грн ежегодно опускали реальных аграриев через оброк на транспортировке и монополизации возврата ПДВ с експорта зерновых...
Сегодня Бровди - "смотрящий" от "Фронта Змін" по Закарпатью, через нардепа Лунченко и нематюкливого (при всех царях) Москаля расставляет воровские кадры по области. В Ужгороде их представляет бандит Иван Волошин (депутала от ЕЦ), который с другими ворами Погореловым и Щадеем на одном готеле "Корона" обворовали Ужгород и ужгородцев на 3-и млн долларов. Ещё одно чмо от ЕЦ и ПР АНДРІЇВ сдирает со всех участников тендеров по 20% (наших налогов заметим) и за эти деньги от паханка ЕЦ скупает "свідомопатріотичне" електоральне бидло на вибори себе, галицького уйо.ка в мери Ужгорода. За яке мурло Балога тримає ужгородців - очовидно.
Москаль и новые силовики молчат. Они же ода коалиция. Команда. На два месяца.
Балога с китайских ничего не получил и тоже поднимает вопрос.
Вот така ...ні малята.

Відповідь Богдана Андріїва:

Сьогодні друзі відправили мені пост від колишнього мера Ратушняка. Який звинувачує всіх і вся у всіх бідах Землі. На відміну від одіозного, неврівноваженого, сподіваюсь назавжди лишень колишнього очільника міста, "чмом" не називатиму нікого. Таке, на щастя, виховання отримав від батьків, думаю, як і переважна більшість жителів обласного центру. Я не буду вказувати на огріхи Сергія Миколайовича, за час його "мер"ського керування, Бог суддя. Та й літери на клавіатурі можуть стертись. Єдине, певно, чим запам'ятається цей горе-мер, то дивними звірами на Проспекті. Бог, кажуть, створив людей згідно образу свого. Тож, як підсумок, пан Сергій бачить такими бачить своїх нащадків та й ужгородців, які за нього проголосують. Цим, гадаю, сказано все!

Схоже це тільки початок самої брудної виборчої компанії за всю історію України.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар