Необхідно віддати окупований Донбас країні-агресору – висловив свою позицію народний депутат Віктор Балога

серпня 18 / 2015
Необхідно віддати окупований Донбас країні-агресору – висловив свою позицію народний депутат Віктор Балога

Таку заяву він зробив сьогодні, 18 серпня, на своїй сторінці у facebook, пише vsapravda.info.

Ставлення політика до країни-агресора особливо контрастує на фоні Україно-Російських відносин. Протягом останніх місяців нардеп кілька разів літав до Росії. Антон Геращенко, як член тимчасової слідчої комісії по подіям в Мукачеві 11 липня, висловив свою підозру щодо цих візитів. Він підкреслив, що Балога, який не приховує, що фінансував “Правий Сектор” і Майдан, мав би бути затриманий на території ворожої країни, оскільки фінансував угруповання, яке в РФ оголошено екстремістською терористичню організацією.

“Я, наприклад, не можу полетіти в Москву і повернутися звідти. Мене там затримають і вимагатимуть розповісти, звідки я взяв секретні плани російського генштабу по нападу на Україну та іншу секретну інформацію” – повідомляв він.
Нещодавно Віктор Балога неоднозначно висловився з приводу успішної роботи УСБУ на Закарпатті, яким вдалося попередити спроби спецслужб Росії втрутитися у політичні процеси регіону напередодні виборів. Сьогодні політик перебуває у складних відносинах з центральною владою Києва і веде активну агітацію проти центральної влади на Закарпатті напередодні виборів, розповсюджує листи від “Єдиного Центру” з сепаратистськими закликами. Своїм ставленням Балога перекреслює майже дворічні спроби українців відстояти рідну територію та українську національну ідею.

“Якщо народ скаже, що не готовий жити в одній країні з тими, хто вбивав їхніх родичів, друзів і сусідів, то нехай тоді цей Донбас іде собі чи до Росії, чи у вільне плавання – повідомив він – Але, я впевнений, що разом ми вже не збудуємо нічого” – заявив голова “Єдиного Центру”.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...