Закарпатську партію «Сапоміч» створював Балога

серпня 18 / 2015
Закарпатську партію «Сапоміч» створював Балога

Про це стало відомо з листа надісланого “Трибуна” службою взаємодії із ЗМІ та комунікації із населенням Закарпатського обласного осередку Політичної партії “Об’днання “Самопоміч“.

Члени Закарпатського обласного осередку “Об’єднання “Самопоміч”, на чолі із Головою осередку – Козмовичем Сергієм, планують публічно розірвати свої членські квитки та оголосити про припинення існування “Об’єднання “Самопоміч” у Закарпатській області.

На Західній Україні одна з обласних організацій Самопоміччі планує саморозпуск. Члени Самопоміччі планують публічно розірвати свої членські квитки. Таке рішення підтримують на сьогодні всі члени партії, окрім однієї людини. Ключ від партійного офісу здадуть до обласної ради.
Рішення обласної організації викликано подіями в Києві, зокрема, наказом протистояти опозиційним силам у проведенні демократичної виборчої кампанії на Закарпатті.
Закарпатські члени Самопоміччі долучаються до акцій “Влада руйнує мир на Закарпатті”. В самій області колишні члени партії планують вийти на страйк з вимогою відправити у відставку уряд, президента і парламент. Зазначимо, що страйк оголошено і у місті Ужгород.
Сергій Козмович закликає людей вийти на вулиці, а приватних підприємців відпустити тих, хто хоче долучитися до акції. Одночасно оголошено пропозицію про створення Координаційного штабу громадської акції “Влада руйнує мир на Закарпатті”, який б забезпечив оперативну комунікацію та взаємоузгодження дій між всіма учасниками заходу.
Напередодні місцевих виборів політична боротьба на Закарпатті загострюється і Віктор Балога бере під контроль окремих громадських активістів, пропонуючи преференції на перегонах до органів місцевого самоврядування.

Такий досить цікавий поворот з саморозпуском закарпатської «Самопомочі» вказує на те,що у її формуванні приймав участь Віктор Балога про, що ймовірніше дізналися в керівництві партії.

Другим моментом є те,що більш,як ймовірно у ЄЦ не достатньо кадрового потенціалу на майбутні місцеві вибори і розкладати своїх людей у різні політичні «корзини» Балога не має можливості.


Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар