Москаль підніматиме перед урядом питання фінансування Програми протипаводкового захисту в басейні р. Тиса

липня 27 / 2015
Москаль підніматиме перед урядом питання фінансування Програми протипаводкового захисту в басейні р. Тиса

«Програма комплексного протипаводкового захисту в басейні р. Тиса у Закарпатські області, яка має забезпечити захист населених пунктів та сільськогосподарських угідь, фактично не фінансується з 2013 року, – каже голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Тоді зазначена Програма увійшла в Загальнодержавну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року. В 2013 році лише частково погашено кредиторську заборгованість на виконані в попередньому році роботи. У 2014 будівельні роботи взагалі не виконувались й також частково було погашено 29 відсотків кредиторської заборгованості за виконані роботи в 2012-2013 роках».
За словами керівника краю, у поточному році планується також лише погашення залишку кредиторської заборгованості. Нині двадцять об’єктів, будівництво яких розпочато у 2009-2012 р.р. на суму близько 125 мільйонів гривень, не завершені. Ще на трьох об’єктах, по яким у 2012 році після тендера визначені переможці, роботи не розпочалися.
Аби виправити ситуацію з вкрай критичним станом фінансування такої важливої для Закарпаття програми, Геннадій Москаль ініціює зустріч з прем’єр-міністром, міністром екології та природних ресурсів та міністром фінансів. «Необхідно це питання зрушити з мертвої точки», – наголошує Геннадій Москаль.

Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар