На сайті Чопської міської ради оприлюднено неправдиву інформацію (Відео)

липня 26 / 2015
На сайті Чопської міської ради оприлюднено неправдиву інформацію (Відео)


Про проблеми, які останнім часом навалилися на місто Чоп написано чимало публікацій та статтей. Занепад комунального господарства та житлового фонду, яким чомусь ніхто з міських чиновників не займається, 10-річне бездарне вирішення проблеми питного водопостачання та очищення каналізаційних відходів, проблеми із міським сміттєзвалищем , дорогами та тротуарами, бекарне нищення зелених насаджень та багато інших міських проблем навалилися непосильним тягарем на сьоголнішню міську владу.

Розвиток українського суспільства сьогодні диктує відкритість та публічність діяльності влади, а отже правдиве наповнення офіційниих сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування.
На жаль, такого не можна сказати про офіційний сайт Чопської міської ради, адже на неодноразові звертання громадських організацій щодо виправлення «інформаційних ляпусів» адміністратори офіційного міського ресурсу вперто ігнорують та мовчать, тобто, як кажуть в народі «а віз і нині там».
Дуже жаль та й неправильно з людського погляду, що в місті досі декількома громадськими організація керують померлі особи , протоколи засідань виконкомів та сесій міської ради, як не оприлюднювалися так і досі не оприлюднюються , а членом виконавчого комітету Чопської міської ради досі є заступник міського Бізіля Ольга Василівна, яка уже декілька місяців працює заступником міського голови міста Берегово.
Чому в тамому жалюгідному стані знаходиться міськиий офіційний інформаційний ресурс Чопської міської ради, адже у структурі виконавчих органів міської влади є цілий відділ внутрішньої політики та контролю.
А відповідь тут напрошується дуже проста: у начальника віддлу, адміністратора міського сайту, немає часу на інформаційне наповнення міського ресурсу та виправлення «інформаційних ляпусів», адже він постійно занятий написанням постів у різноманітніх соціальних мережах від себе особисто та ще декількох інших фейкових сторінок.
Ця робота, з обливанням бруду та поширенням пліток настільки забирає часу, що над оформленням лиця чопської влади, офіційного сайту Чопської міської ради, його зовсім не залишається, тому нехай сайт почекає до кращих майбутніх часів.
Яка влада такий і офіційний інтернет-ресурс.Категорія : Політика


Loading...
загрузка...