Кого побачу в Балаклаві - відразу у військкомат - Москаль (ВІДЕО)

липня 17 / 2015
Кого побачу в Балаклаві - відразу у військкомат - Москаль (ВІДЕО)

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль заявив, що ті особи, що у публічному місці носять балаклави, мають бути супроводжені у військкомат.
«Кричати Україна понад усе і смерть ворогам — вороги там, по лінії фронту. Безкарно ходити півроку зі зброєю? Кого побачите в балаклаві чи військовій формі — зразу тягніть у військкомат. Хто ходить у військовій формі не будучи військовим – таким чином він показує, що хоче на фронт», — заявив Москаль у коментарі журналістам.
Детальніше дивіться у відео Соцпорталу
Категорія : Політика
5tre
17 липня 2015 21:37

А як тi котрi бiгавуть та неможуть домалюватися в їх арсеналi лише двi фарби, жовта та синя. A як тi котрi нiяк не можуть до шанувати, що вже можна смiло записувати нову професiю - вшанувальник. Ще одна професiя збирач допомоги, кожний день збиравуть, але нiхто не проводить контроль що зiбрали, що передали a що їм залишилося. А як вам люстрація, як спосіб заробітку… Патріотизм - останній притулок негідників, памятаймо про це. Вже час працювати, тобто випускати продукцiю яку хтось купить, тодi вже можно писати - зроблено в Українi, ось саме це патрiотизм.


pasza
17 липня 2015 22:16

Pane moskalu a czogo u tebe na stini wysyc baloga. hto win dla tebe. jak ty hoczesz pominiaty wladu na ukraini to portrety toze snimy,albo za mala sraka u tebe.


рок
18 липня 2015 06:51

А також всіх псевдопатріотів, які на крутих іномарках вишивають по області з прапорцями. Нехай проявлять свій патриотизм в АТО.


Залишити Коментар