Губаль разом з іншими керівниками областей взяв участь у нараді під головуванням Президента України в Одесі

липня 09 / 2015
 Губаль разом з іншими керівниками областей взяв участь у нараді під головуванням Президента України  в Одесі


Пан держави ініціював цю зустріч щоби обмінятися досвідом між головами ОДА.
Петро Порошенко відмітив, що радий спостерігати, як активізувалися дії служб, котрі покликані до цієї роботи, й як вони демонструють абсолютно нульову толерантність до корупції, і закликав до цього всю країну.
Голови ОДА звітували про кроки, спрямовані на втілення задач зі згаданих тем, ділилися найкращими практиками. керівник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі разом з експертами представив розроблений його командою план дій, котрий може допомогти швидко втілити найнагальніші кроки з реформування держави, і надається не лише для одного регіону, а для всієї України. До зібрання залучено керівників СБУ, Держприкордонслужби, фіскальної служби, митниці, тощо, й вони перед головами облдержадміністрацій доповіли про основні кроки й задачі, які мають у своїх сферах.
Василь Губаль так підсумував нараду під головуванням Президента України Петра Порошенка в Одесі: "Я вийшов з наради з думкою про те, що близько вісьмох місяців тому, коли Президент довірив мені очолити облдержадміністрацію, не помилився. Сьогодні керівник держави вчергове своїми діями показує те, що голови ОДА від нього чекали. Зокрема, це серйозні кадрові рішення на рівні держави стосовно боротьби з корупцією, й принципові дії, спрямовані на це. Така підтримка потрібна всім керівникам областей".
Голова Закарпатської ОДА наголосив: "Я готовий виконувати доручення Президента. Оті боягузи, які сьогодні пишуть багато брехні про голову облдержадміністрації в Закарпатті, чомусь подумали, що ми ослаблені. Ні! Ми сильні. Боротьба з корупцією, з хабарництвом, безпека та поповнення державного бюджету – це пріоритети, котрі визначені в роботі. Ключові меседжі, які були висловлені і підтримані – це безкомпромісність дій у подоланні корупції, активність втілення реформ, прозорість роботи загалом і налагодження дій облдержадміністрацій у першу чергу як структури, яка відкрита і служить людям. Задачі відповідальні, чіткі і зрозумілі. Знищити бюрократичні підходи і бути націленими на результат – на інтереси держави, регіонів та в першу чергу людей – ось головна думка.
А загалом зустріч показала, що рухаємося "єдиним фронтом". Я задоволений сьогоднішньою нарадою. Поділилися з колегами досвідом, відчув від них – як від сусідів, так і керівників областей центральної, східної, України, Півдня (звісно, що Одещина тут домінувала) - те, що сформувалася команда керівників облдержадміністрацій, котрі готові допомагати Президентові робити реформи".
"Звісно, разом з тим бачу й певні недопрацювання. Це, зокрема, публічність в кадрових призначеннях. Уводитимемо ще новішу кадрову політику та залучатимемо до цього громадськість. Рухаємося далі!", - акцентував Василь Губаль.
Прес-служба Закарпатської ОДА
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...