На Тячівщині до кінця серпня планується закінчити ремонт всіх місцевих доріг

червня 16 / 2015
На Тячівщині до кінця серпня планується закінчити ремонт всіх місцевих доріг

Сьогодні, 16 червня, відбулося друге пленарне засідання 26 сесії Тячівської районної ради VI скликання. На сесію з’явилось 52 депутати. Головував на засіданні в.о. голови Тячівської районної ради Ігор Грабарь.
Передусім, на запитання присутніх щодо найбільш важливого питання порядку денного – виділення коштів на ремонт доріг на Тячівщині – мав т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій. Відтак зауважив, що вже розпочався ремонт дороги у Тересві. Тож за два тижні роботи продовжаться у Кривому і Тернові. З четверга-п’ятниці друга бригада почне працювати на відрізках Нересниця-Новоселиця, потім – Вільхівці-Лази-Угля, Вільхівці-Біловарці-Добрянське.

Також є домовленість про ремонт автошляху Тячів-Лази. А от щодо дороги Буштино-Угля, то це дорога державного значення, і кошти на її ремонт мають бути спрямовані з державного бюджету. Наразі для цього на папері є 2,5 млн. грн. Але проблема в іншому – Служба автомобільних доріг в Закарпатській області не має асфальту і бітуму. Втім, як зазначив Василь Йовдій, його можна буде надати дорожникам у борг.
– До кінця серпня плануємо закінчити ремонт всіх місцевих доріг у районі. Я думаю, що це найбільш важлива робота на даний час. Якщо ми це зробимо, народ нам подякує, – сказав Василь Йовдій.

Відтак головуючий озвучив звернення депутата Петра Дідуха з проханням розглянути на черговій сесії питання незаконної діяльності грального бізнесу у Тячеві і на Тячівщині і дав доручення правоохоронним органам підготувати відповідну інформацію для розгляду на третьому пленарному засіданні сесії.

Затим депутати затвердили ряд районних програм та внесли зміни і доповнення до діючих, внесли зміни до бюджету на 2015 рік, якими виділяється другий транш на ремонт доріг у розмірі 5,7 млн. грн., внесли зміни до Статуту оздоровчого закладу «Берізка», затвердили техдокументацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Г.Ю.Лукань (с.Руське Поле) для ведення фермерського господарства.

Крім того, сесія погодила отримання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «КАТІОН ІНВЕСТ» з метою видобування корисних копалин Тереблянського родовища кам’яної солі та припинила повноваження депутата Флорина Прікопа у зв’язку з його особистою заявою.

Також депутати своїм рішенням тимчасово обмежили рух важковагового транспорту загальною вагою понад 24 тонни і осьовим навантаженням понад 7 тонн у спекотну погоду з 10 до 22 години та рекомендували заборонити буксирування лісовозами порожніх напівпричепів. Це не стосується пасажирського транспорту та техніки аварійних і дорожніх служб. Контроль за виконанням цього рішення буде здійснювати ВДАІ з обслуговування в Тячівському районі та Укртрансінспекція в Закарпатській області.

Наприкінці головуючий привітав іменинників та за вагомий внесок у розвиток самоврядування нагородив Усть-Чорнянського селищного голову Петра Костяка нагрудним знаком «За розвиток Тячівщини».

Tyachiv.com.ua
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар