У Тячеві відкрито громадську приймальню районної організації політичної партії «Народний фронт»

червня 09 / 2015
У Тячеві відкрито громадську приймальню районної організації політичної партії «Народний фронт»

Основна мета роботи приймальні - це надання мешканцям району допомоги у вирішенні їх соціальних проблем та нагальних життєвих питань.

- Україна зараз переживає нелегкі часи. На Сході йде неоголошена війна, яка підриває економіку нашої країни. Це безперечно негативно відображається на якості життя людей. Однак навіть у таких важких умовах Урядом передбачено ряд державних гарантій для незахищених верств населення, - наголошує голова райорганізації Василь Дем’янчук.

Так у зв’язку з підняттям тарифів на житлово-комунальні послуги Кабінетом Міністрів України передбачено 24,5 мільярдів гривень субсидій малозабезпеченим громадянам. Тому на сьогодні важливо донести до кожної родини про її право на оформлення субсидій. Окрім цього для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах діють програми соціального захисту.

- На жаль після Революції Гідності не відбулося системної зміни влади і величезна армія бюрократів залишилась у своїх насиджених кріслах. І досі простим людям доводиться оббивати чиновницькі кабінети у пошуку правди, - відзначає Василь Юрійович.

Тож працівники громадської приймальні Тячівської районної організації політичної партії «Народний фронт» надаватимуть консультації громадянам у відстоюванні їх законних прав та у вирішенні ряду інших соціально - життєвих питань.

Також тут місцеві жителі зможуть зустрітися з депутатами та іншими представниками “Народного Фронту” та висловити своє бачення та конструктивні пропозиції з усіх питань соціально-економічного життя територіальної громади, країни загалом.

Запрошуємо до нас за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 69. Час прийому з 9.00 до 17.00, окрім вихідних.

Прес-служба Тячівської райорганізації партії «Народний фронт»
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...