Тимошенко закликає закарпатців прийти на третій Майдан ?

червня 03 / 2015
Тимошенко закликає закарпатців прийти на третій Майдан ?
В соціальних мережах Інтернету з’явився заклик Юлії Тимошенко прийти 21 червня о 13 00 на Майдан Незалежності, у Києві та підтримати її, у боротьбі за справедливість.
Виходячи із цих закликів Тимошенко закликає закарпатців прийти на третій Майдан, у той же час на офіційному сайті Тимошенко та сайті партії «Батьківщина» такої інформації немає.

«Розпорешення нафталіну з візка на підборах... Тяжке циркове видовище» - прокоментував цю інформацію у Фейсбук гострий на слово екс-мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

В інших коментарях закарпатці з недовірою ставляться до Юлії Тимошенко, та вважають її частиною нової влади, та членом коаліції у Верховній раді України, що покладає на неї всю відповідальність за нинішній стан у державі.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
Бють
3 червня 2015 09:04

Каменяша на майдан Балога не пустить.


Громадянин
3 червня 2015 13:48

За справедливість треба боротися. Тільки от бідні люди вже не знають кому вірити. Ніхто вже не хоче нічого, бо боремося за справедливість, а нас завжди обманюють чергові політикани, які на хвилі народного гніву приходять до влади і роблять все те погане, що робили попередники. У нас в Україні вже як якась карма - черговий майдан, як черговий обман.


Вуйко
3 червня 2015 22:35

Майте розум, там буде боротьба до послiднього українця, але не за справедливiсть, а за новий трон для Юлi, якщо цей заклик правда. Не виключенно що з її боку будуть задiянi i "атомнi кулемети". Звiдки у Юлi грошi на такий майдан, коли вона у нас бiднiша за церковну миш.


Залишити Коментар