Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради

травня 27 / 2015
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради
Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради.

На початку засідання я вручив щорічну премію «За угорську мову імені Караді Ласло», започатковану в 2014 році ІХ. районом Будапешта Ферецварош, учениці 11-го класу ЗОШ №4 Аннімарії Качур. Також подяку та квіти отримала вчитель угорської мови та літератури та водночас мати талановитої берегівчанки – Андрея Густі-Качур.

Далі члени виконавчого комітету розглянули 49 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності міста. Зокрема на підставі депутатського звернення Валентина Медве підтримали зміну режиму відвідування міського кладовища по вул. Пушкіна. Оскільки вхід на цю території необмежений, там часто ставалися крадіжки, наруги над могилами. Так, погоджено відвідування цвинтаря в літній час з 8.00 до 19.00 , у зимовий – з 9.00 до 17.00.

Також у зв’язку з відзначенням 28 травня Дня прикордонника нагородив почесними грамотами міської ради та цінним подарунком за сумлінне виконання обов’язків у почесній справі охорони кордону Батьківщини відзначено військовослужбовців ВПС «Лужанка»: Михайла Степка, Лайоша Макова, Михайла Яцканича, Віталія Поклонцева та Яна Метзера.

Повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Новини Закарпаття

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар