В Берегові відбулася сесія міської ради

травня 22 / 2015
В Берегові відбулася сесія міської ради

На початку засідання у залі перед народними обранцями та запрошеними виступив козацький народний фольклорний ансамбль «Горлиця» з Київщини. Його учасники заспівали Гімн України та народні пісні, а також вручили коровай.

Зазначу, що в.о. начальника Управління Державної казначейської служби України в Берегівському районі стала Олександра Глеба, яку цього дня представив депутатам.

Під час розгляду питань порядку денного начальник фінансового управління Ольга Андришин доповіла, що протягом першого кварталу 2015 року до загального фонду було мобілізовано доходів у сумі більше 1 млн.700 тис. грн (139, 5%). Головним джерелом наповнення міського бюджету є податок на доходи фізичних осіб. Також акцизного податку з реалізації СПД роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшло більше 1 млн.500 тис. грн.

Депутати підтримали виділення близько 76 тис. грн на дофінансування Програми будівництва заводу механізованої переробки та складання побутових відходів на території с. Яноші. Нагадаю, що міська рада співфінансує цей грантовий проект ЄС разом з Берегівською РДА та Яношівською сільрадою.

Депутати проголосували за виділення земельних ділянок берегівським учасникам АТО.

Керівник управління освіти Маріанна Пилипенко просила затвердити статут оздоровчо-туристичного табору «Замок Перені» Берегівської міської ради. За планами, цей дитячий оздоровчий табір діятиме на базі ДНЗ №9 (після перенесення садочка в нову будівлю, старіша залишилася) в районі Чопівки цілорічно.

Наприкінці в. о. головного архітектора міста Петро Поп інформував про потребу затвердження найменувань вулиць та площ м. Берегове, яке буде оприлюднено через ЗМІ. Це дозволить уникнути плутанини серед населення та різноманітних установ.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар