Щадей збирає підписи проти Погорєлова

квітня 16 / 2015
Щадей збирає підписи проти Погорєлова


Про це депутат міськради Віктор Щадей написав на своїй сторінці у Фейсбуку.
"Розпочав процедуру відставки Погорелова. Зрозуміло, припинення повноважень мера не вирішить всіх проблем, але одне я знаю точно - знімати Погорелова треба! Гірше не буде. А будуть восени вибори - зробимо краще. Все в наших руках:)", написав Щадей.
«Для проведення позачергової сесії по цьому питанню потрібно 20 підписів депутатів, для висловлення недовіри нам знадобиться 40 голосів з 60 – дві третини від складу. 24 лютого 2014 р. 41 голосом ми вже відправляли Погорелова у відставку.
В листопаді, після того, як наш «справедливий» суд поновив його, ми пробували зібрати підписи, однак лиш 11 депутатів підписались. Зараз, думаю, вже всі депутати побачили, що яким Погорелов був, таким і залишився і ніяких змін на краще не спостерігається.
Зрозуміло, що відставка Погорелова не вирішить всіх проблем, які стоять перед містом. Зрозуміло, що в міськраді не з’явиться демократична більшість – бо звідки там їй з’явитись без нових виборів?
На реальні зміни можна сподіватись лише після 25 жовтня 2015 року, коли пройдуть місцеві вибори. Тоді в громади з’явиться шанс. Залишилось чекати 6 місяців. Недовго. Але я переконаний, що краще прочекати ці 6 місяців без Погорелова, ніж з ним. Гірше точно не буде, цитує слова Щадея спільнота "Місто Ужгород".
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар