Валерій Пацкан хоче очолити Державну фіскальну службу України

квітня 15 / 2015
Валерій Пацкан хоче очолити Державну фіскальну службу України


Народний депутат України у коментарі виданню Голос Карпат підтвердив свою участь у конкурсі на посаду голови Державної Фіскальної Служби України.

«Якщо я подаю свою кандидатуру, то я йду до перемоги. Задню я давати не буду. У мене є своє бачення розвитку Державної Фіскальної Служби в Україні. У мене є бачення з позитивним вивченням грузинської системи, системи Сингапуру, нашої дружньої країни Польші. У мене бачення, щоб Державна Фіскальна Служба запрацювала так, щоб в Україні запрацював середній бізнес. Середній бізнес – це основа розвитку нашої держави. Україну зараз може врятувати збалансована податкова система, треба прописувати новий Податковий Кодекс. Я вивчав досвід цих країн, був у робочій групі по Грузії, бачив, як працюють сім податків. У нас теж задекларовано дев’ять податків, але для того, щоб очі відвести від декларації».

Відповідаючи на питання про свої нещодавні слова з приводу призначення на посаду голови Закарпатської ОДА, Пацкан заявив, що місяць тому не робив ніяких подібних заяв:

«Я казав, що дав добро у випадку повного ліміту повноважень для реформування області піти на посаду губернатора. Поки думають, я маю бачення ще в декількох напрямках. І один із напрямків – Державна Фіскальна Служба. Я не відмовляюся, але поки думають, кому давати очолювати схеми у Закарпатській області, я таким губернатором ручним ніколи не буду. Я ручним ніколи не був і не буду», - заявив Пацкан.

Скільки триватиме конкурс і коли будуть відомі результати наразі невідомо.

«Цього ніхто не знає. Кажуть, що буде 23 квітня перший етап конкурсу. Я знаю, що я іду на співбесіду на 21 квітня. Я маю своє бачення і я буду обов’язково на співбесідах розповідати про своє бачення реформування системи і хочу почути, як бачать її Мінфін, прем’єр. Якщо вони бачать очолення схем, тоді нам не по дорозі».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ім’я Валерія Пацкана з’явилося в офіційному списку кандидатів на посаду голови Державної Фіскальної Служби України.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар