Фейковий мер Ужгорода Погорєлов подав у відставку

квітня 08 / 2015
Фейковий мер Ужгорода Погорєлов подав у відставку
Шановні ужгородці! Як ви вже всі знаєте нещодавно Львівський апеляційний суд прийняв рішення яке ще раз підтвердило що і проведення сесії в лютому 2014 року, і сама процедура голосування за висловлення мені недовіри були з грубими порушеннями закону. Як ви всі пам'ятаєте тоді депутатів дзвінками та погрозами скликали більше двох годин, а перед вкиданням бюлетеня під час таємного голосування змушували його показувати невідомим людям в камуфляжі. Мене було обрано на посаду тисячами ужгородців і для мене є знаковим факт, що Львівський суд ще раз підтвердив, що я - легітимний мер міста.
З цьою думкою я оголошую про те, що сьогодні мною було підписане розпорядження про мою відставку з посади міського голови Ужгорода, яке я публікую на власній сторінці у Фейсбук. Рішення про відставку прийняте мною вже давно і я йду з посади з гордо піднятою головою, адже це виключно моє рішення яке продиктоване власним бажанням, а не купкою революціонерів.
Користуючись нагодою звертаюсь до народних депутатів від Закарпаття та обласної влади посприяти якомога швидшому проведенню в Ужгороді дострокових місцевих виборів - впевнений, що міські депутати мене в цьому підтримають.
Я залишаю місто в кращому стані, ніж його приймав - за цей час ми встигли реконструювати безліч вулиць, впорядкували питання торгівлі, бюджету міста, створили сотні нових робочих місць. Я залишаю місто далеко не в найгіршому стані і щиро дякую всім хто працював зі мною всі ці роки.

Пишуть на фейковій сторінці мера Ужгорода Віктора Погорєлова у Фейсбук.

Фейковий мер Ужгорода Погорєлов подав у відставку


Нагадаємо, що мер Ужгорода Погорєлов заявив,що ніякої сторінки у Фейсбук він не створював.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...