В Закарпатській облраді пропонують запровадити механізм електронних петицій

квітня 02 / 2015
В Закарпатській облраді пропонують запровадити механізм електронних петицій
Голова обласної ради Володимир Чубірко ініціював запровадження в раді механізму електронних петицій. З його дорученням вже розроблено відповідний проект рішення, який буде винесено на розгляд сесії облради.

Проектом передбачається затвердити новий інструмент звернення до органу місцевого самоврядування, як електронна петиція. Електронні петиції подаватимуться через офіційний веб-сайт обласної ради.

Електронна петиція, адресована обласній раді, розглядатиметься та на неї надаватиметься відповідь за умови збору на її підтримку не менш як тисячі підписів громадян протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення петиції.

Розгляд електронної петиції здійснюватиметься на пленарному засіданні ради шляхом прийняття рішення.

«Таке нововведення зробить роботу ради більш відкритою. Публічність має стати основою для діяльності органів місцевого самоврядування. Впевнений, що механізм електронних петицій стане одним з інструментів прозорості дій органів місцевої влади, дозволить враховувати нагальні потреби громад», – резюмує Володимир Чубірко.

Також керівник ради відзначає, що обласна рада планує рекомендувати районним, міським, селищним та сільським радам області затвердити відповідні положення про порядок розгляду електронних петицій.

Прес-служба облрад
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...