Голова Закарпатської облради прокоментував рішення сьогоднішньої сесії

березня 06 / 2015
Голова Закарпатської облради прокоментував рішення сьогоднішньої сесії
Коротко про сесію. Прийняли ряд звернень. Одне з головних стосувалося 128-ї бригади. Ми звернулися до керівництва міноборони щодо доукомплектації структури як людськими ресурсами, так і матеріальними. Адже 60% техніки бригада втратила, в тому числі й під час проведення операції в Дебальцеві. Також у наших депутатів було побажання, щоби хлопців, яких мобілізують із Закарпаття направляли служити у нашу бригаду.
Ще одне звернення стосувалося стрибка національної валюти.
Курс гривні суттєво знецінився, а громадяни, які мали кредити в іноземній валюті відчули суттєві проблеми з їх виплатою. Саме тому ми звернулися до парламенту, щоби законодавчо врегулювали цю ситуацію. Є кілька варіантів виходу з цієї ситуації, в тому числі й фіксація курсу. Існує загроза, що позичальники взагалі перестануть платити кредити. І це призведе до колапсу банківської системи.
Прийняли програму енергозаміщення в бюджетних установах. В нас непроста ситуація у зв’язку з тим, що ціни на газ підуть суттєво вгору. Тому виділяємо кошти, і вже цього року 177 котелень у школах, садочках, лікарнях будуть переведенні на опалення відходами деревини. Цим видом опалення ми забезпеченні на 250%. Від газу країни-агресора ми будемо відмовлятися. Окрім того будемо допомагати з дешевими кредитами й населенню, яке хоче перейти на твердопаливні котли.
Як обіцялося раніше й надалі буде надаватися фінансова підтримка з обласного бюджету учасникам АТО. Наші військові, які захищали Батьківщину в зоні АТО зможуть отримати 2 тисячі гривень, поранені 5 тисяч. Допомагаємо й родинам загиблих Героїв. Вони отримають по 100 тисяч гривень. Окрім того домовлено і угорські партнери готові надати допомогу з лікуванням понад 100 закарпатських бійців, які зазнали поранень в зоні АТО. Бійців лікуватимуть в трьох медичних установах Угорщини.

Володимир Чубірко - Фейсбук.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар