Генерал Русин: «Те що сталося в Одесі просто квіточки з тим, що могло статися у Вінниці»

лютого 20 / 2015
Генерал Русин: «Те що сталося в Одесі просто квіточки з тим, що могло статися у Вінниці»
Генерал Віктор Русин, який рік тому керував управлінням МВС у Вінницькій області згадує, «те що відбулося в травні в Одесі просто« квіточки »з тим, що могло статися у Вінниці», коли в січні протестувальники проти режиму Януковича евромайдановці захопили будівлю Вінницької облдержадміністрації.

Про це Русин написав у своєму Facebook.
«Сьогодні багато пишуть про події минулих рік тому. Я був безпосереднім учасником тих подій у Вінниці, звідки зараз перші особи держави. Як представник "злочинної влади" повинен був забезпечити правопорядок в місті та області, коли відбулися події. В облдержадміністрації я бачив реакцію і поведінку багатьох які зараз при владі », - пише Русин.

За його словами, тоді деякі хотіли, щоб будівля була очищених від протестуючих негайно. «Мною одноосібно було прийнято рішення, що тільки мирним шляхом можна вирішити питання, інакше буде багато жертв. І я своє рішення втілив не дивлячись ні на що і будівля звільнили і ніхто не постраждав. Те, що відбулося в Одесі, просто квіточки з тим, що могло статися у Вінниці, події мали місце з 25 по 29 січня », - згадує сьогодні Русін. Генерал Русин пише:« я хочу сказати одне, якщо ти при владі то приймай рішення і відповідай за них, а не перекладай на інших ».

Генерал Русин: «Те що сталося в Одесі просто квіточки з тим, що могло статися у Вінниці»


Хоча Русин і називає себе «представником" злочинної влади "вже після звільнення його з посади керівника УМВС у Вінницькій області, його досі вважають Генералом з великої літери, як люди, які були при владі Януковича, так і ще вчорашні« опозиціонери ».

Русин під час подій минулого року завжди знаходився безпосередньо в гущі подій і намагався з усіх сил зупинити всілякі протистояння з обох сторін і тоді він зумів це зробити – повідомляє «Вінниця Daily».
Нагадаємо, що генерал Віктор Русин екс-керівник закарпатської міліції.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...