Закарпатців знову хочуть послати на смерть під Дебальцеве!

лютого 20 / 2015
Закарпатців знову хочуть послати на смерть під Дебальцеве!

Сьогодні, 20 лютого, стало відомо, що Закарпатську сто двадцять восьмого бригаду замість відпустки повертають назад в Дебальцеве. Облрада збирає з цього приводу екстрене засідання.

Про це журналістам повідомив підполковник 128-ї бригади з позивним "Гусар" (Валерій Серниках). Зараз військові 128-ї бригади, виведені з Дебальцеве і знаходяться в Артемівську.
Однак, незважаючи на обіцянку міністра оборони Степана Півторака вивести бригаду в район відновлення боєздатності та особового складу, бійців повертають в район Дебальцеве.
"Сьогодні вночі надійшов наказ, нам знову ставлять завдання взяття кордону поблизу Дебальцеве. Хлопці втомилися, потребують відпочинку, відновленні боєздатності бригади та особового складу. А замість обіцяної ротації нас знову кидають у те пекло", - розповів військовий.
Таку ж інформацію опублікувала і закарпатський волонтер Людмила Бандурчак:
"Пам'ятаєте, я казала будемо готові відстоювати свою 128 бригаду? :) Так от, геніальний план від Генштабу - наказ про ймовірну готовність зайняти нові позиції замість обіцяної ротації", - написала вона.
Нагадаємо, раніше, під час пікету рідних військових 128 бригади під будівлею Генштабу міністр оборони Полторак визнав, що військові перебувають в оточенні і пообіцяв, що 128-а бригада буде виведена з Дебальцеве і отримає відпочинок.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...