Сусіди Закарпаття за надання зброї Україні

лютого 20 / 2015
Сусіди Закарпаття за надання зброї Україні

Єдиним способом протистояти російській агресії може стати надання Україні зброї, в іншому випадку військові дії будуть продовжуватися доти, поки Росія не створити дві сепаратистські «держави» на Донбасі і встановить повний контроль над ними. Так вважає румунський соціолог, науковий співробітник Бухарестської школи політичних і адміністративних досліджень Дан Ніку.

Найголовніше, що зараз дійсно може вплинути на ситуацію в зоні АТО, на думку Ніку, – це рішення європейських держав і США про надання України зброї.
«Військові дії на сході України триватимуть доти, доки Росія не досягне своєї мети - створення двох сепаратистських «держав» і встановлення повного контролю над ними. Єдиний спосіб уникнути подібного розвитку подій - дати Україні зброю. Тобто, рішення за європейськими державами і США», - зазначає соціолог.
Також експерт нагадує, що цей російський сценарій - не новий. Росія, за його словами, саме такими методами діяла в 1992 році під час підписання між Кишиневом і Москвою Угоди про припинення збройного конфлікту на Дністрі, однак угоду, нагадує автор, було підписано лише після того, як було створено невизнане Придністров'я.
«Москві вигідно продовження збройних зіткнень на сході України, щоб ввести в оману світову спільноту, доводячи, що легітимна влада в Києві не є надійним партнером, і що вони нібито не в змозі контролювати ситуацію», - наголошує Ніку.
Нагадаємо, Україні необхідно надати зброю, щоб вона змогла оборонятися від російської агресії, і відбивати атаки російсько-терористичних військ. Про це під час свого інтерв'ю заявив глава зовнішньополітичного відомства України Павло Клімкін.
Рнаіше зазначалось, що навіть у разі, якщо забезпечити Україну сучасною американською зброєю можна говорити про зміну балансу сил у зоні конфлікту, все одно потрібно ще вплинути на свідомість агресора, який звик перебувати на позиції сили, а вже у кінцевому рахунку просто примусити його до миру.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...