Обласні депутати вимагають не допустити загибелі військових

лютого 18 / 2015
Обласні депутати вимагають не допустити загибелі військових

Сьогодні, 18 лютого, на позачерговій сесії обласної ради депутати прийняли звернення до Президента, у якому вимагають вжити всіх можливих заходів щодо забезпечення життєдіяльності 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади та збереження життя військовослужбовців.

"За" проголосували 70 депутатів, 1 - не голосував.

Публікуємо текст звернення.

У цей складний для нашої держави час військовослужбовці Закарпаття, серед яких і солдати 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, виконуючи свій військовий обов’язок, стали на захист суверенітету. Вони займають передові позиції у найгарячіших точках зони АТО, захищаючи основні стратегічні об’єкти, зокрема і в районі міста Дебальцева Донецької області.
Разом з тим, за інформацією, що надходить від наших бійців і підтверджується військовими експертами та численними публікаціями у ЗМІ, ситуація у районі цього міста критична: 128-а окрема гірсько-піхотна бригада, постійним місцем розташування якої є м. Мукачево Закарпатської області, опинилася в оточенні і під загрозою знищення.
Ми, представники органів місцевого самоврядування області, підтримуючи дії президента України звертаємося до вищого керівництва країни з вимогою негайно вжити подальших заходів для збереження особового складу. Вважаємо, що досягти цієї мети можна як військовими, так і дипломатичними методами. І який би шлях не обрало керівництво держави, рішення потрібно приймати негайно.
Також вважаємо, що до ситуації, яка склалася в районі м. Дебальцева, призвели необдумані дії та рішення вищого військового командування, зокрема – Генерального штабу Збройних Сил України, керівництво якого протягом тривалого часу вперто ігнорувало усі звернення і заклики щодо посилення боєздатності військових частин на цій ділянці фронту.
Очікуємо від керівництва держави об’єктивної оцінки ситуації та прийняття вольових рішень, що дозволить уникнути невиправданих втрат.
Знаємо, що кожен військовослужбовець, у тому числі і 128-ї бригади, стоятиме до кінця за свободу своєї держави та честь українського війська. Але збереження життя кожного з них є гарантією здатності нашої армії завдати поразки ворогу.
З вірою в перемогу вимагаємо негайної реакції керівництва держави на наше звернення.


Звернення прийнято на двадцятій позачерговій сесії
обласної ради VI скликання
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...