Ласло Брензович запросив Міклоша Шестака відвідати Закарпаття

лютого 14 / 2015
Ласло Брензович запросив Міклоша Шестака відвідати Закарпаття


У Будапешті відбулися переговори між депутатом Верховної Ради України, головою КМКС Ласло Брензович і главою міністерства національного розвитку Угорщини Міклошем Шестаком.

Сторони проаналізували перш можливості подальшого розширення взаємовигідного співробітництва. У першу чергу увага зверталася на перспективи відкриття нових пунктів перетину українсько-угорського кордону та здійснення спільних проектів, спрямованих на посилення економічного розвитку Закарпаття.
У ході обміну думками, конкретизовано можливості здачі в експлуатацію пункту перетину "Велика Паладь - Нодьдобош" ще цього року. Ласло Брензович запросив Міклоша Шестака відвідати Закарпаття. Як повідомив парламентарій, візит можливий ще в лютому 2015 року, повідомляє Микола Горват, "Карпатський об'єктив".
Довідка:
Міклош Шестак народився в Будапешті 31 жовтня 1968 в багатодітній родині греко-католицького священика. Пізніше сім'я перебралася в Кишварда. У 1994 році майбутній міністр отримав вищу юридичну освіту і працював за фахом. У 1998-му його обирають депутатом територіальної громади Кишварда. У 2010-му стає депутатом Угорського парламенту з Кішвардському мажоритарному округу від Християнської народно-демократичної партії. Згідно з декларацією про доходи, наданої в 2012 році, Міклош Шестак - один з найбагатших представників Національних зборів Угорщини. Одружений. Разом з дружиною Маріанною виховують двох доньок Шара і Ребекку. 6 червня 2014 Міклоша Шестака призначили керівником міністерства національного розвитку в третьому уряді Віктора Орбана.
Категорія : Політика
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...