Нова Громадська рада при Тячівській РДА

лютого 06 / 2015
Нова Громадська рада при Тячівській РДА


Учора, 5 лютого відбулося засідання Громадської ради при Тячівській райдержадміністрації, яку провів голова ради Володимир Богачик.

Серед питань порядку денного: припинення повноважень Громадської ради відповідно до постанови Кабінету міністрів №996 й розпорядження голови райдержадміністрації №9 та утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу ради.

Присутніми було запропоновано утворити таку ініціативну групу з голів громадських організацій та представників інших громадських інституцій району. Надалі ініціативна група повинна підготувати проведення установчих зборів із утворення нової Громадської ради при Тячівській районній державній адміністрації.

Наступна зустріч відбудеться найближчим часом для обговорення уже більш конкретних напрацювань. А наразі ініціативна група закликає небайдужих громадян та громадські організації Тячівщини долучитися до формування Громадської Ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, професійних спілок, об’єднань та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. Членство в громадській раді є індивідуальним. Для участі в установчих зборах необхідно подати відповідну заяву в організаційний відділ Тячівської райдержадміністрації.
Категорія : ПолітикаLoading...
загрузка...