Партію "Народний фронт" очолив Валерій Лунченко

лютого 05 / 2015
Партію "Народний фронт" очолив Валерій Лунченко


Днями відбулася конференція Закарпатської обласної організації політичної партії «Народний фронт». На порядку денному розглядались питання про обрання членів Ради – основного керівного органу, який діє в період між конференціями. В свою чергу, першим і основним завданням новообраної Ради Закарпатської обласної організації політичної партії «Народний фронт», до якої, в тому числі, ввійшли народний депутат України Валерій Лунченко та депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, стало обрання з числа своїх членів Голови організації. І в якості керівника обласної члени Ради одноголосно підтримали кандидатуру Валерія Лунченка.

Виступаючі відзначили лідерські здібності пана Валерія, проаналізували успіхи у його політичній кар’єрі, схвально відгукнулися про справи, які вдалося йому реалізувати в один із найскладніший в історії країни і області час на посаді голови Закарпатської ОДА.

У свою чергу, Валерій Лунченко подякував колегам за довіру та роботу під час останньої виборчої кампанії до Верховної Ради України. Не зважаючи на рекордно малий термін підготовки до виборів, очолювана А.Яценюком партія “Народний фронт” отримала 28,5% голосів виборців по Закарпаттю. Крім того, в окремих осередках результати виявилися ще більш високими. Так на Хустщині “фронтовиків” підтримало 41,8% населення, Великоберезнянщині – 38%, Воловеччині – 34%, Перечинщині – 31,5%.

- Це великий кредит довіри громадян до нинішнього Уряду і нашої політичної сили. Тож наше завдання і прямий обов’язок – зробити все можливе, щоб цю довіру виправдати, відпрацювати на максимумі та врятувати Україну від зовнішнього агресора, економічної і соціальної кризи. Працювати буде ще важче, а роботи ще більше, але я вірю в свою команду і вірю кожного з вас, – зазначив під час свого виступу Валерій Лунченко.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...