В Ужгороді відкриють Почесне консульство Польщі

січня 27 / 2015
В Ужгороді відкриють Почесне консульство Польщі
Провів сьогодні зустріч з Генеральним консулом Республіки Польща в Львові Ярославом Дроздом. Запропонував відкрити Почесне консульство Польщі в Ужгороді. Область готова надати для цього приміщення. Тим паче, що маємо позитивний досвід роботи в Ужгороді польського візового центру.
Також серед пріоритетів відкриття пункту пропуску Лубня-Волосате. Загальна протяжність кордону з Польщею на Закарпатті – 32,6 км. Найближчий пункт пропуску знаходиться на відстані майже 100 км у Львівській області. Планую також із цього приводу зустрітися із маршалеком Підкарпатського воєводства Владиславом Ортилою.
Також йшла мова про співпрацю в освітній галузі. В першу чергу буде залучено до співпраці з польськими навчальними закладами УжНУ та ужгородську ЗОШ №5 де вже зараз викладають польську мову.
Запросив польських колег долучитися до проекту зі створення на базі УжНУ Вишеградської бібліотеки, а також провести на Закарпатті бізнес-форум за участі польського бізнесу.
Загалом, Польща для нас близька країна і, приміром, ту ж саму децентралізацію можна проводити за польською моделлю, яка найкраще підходить Україні.

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар