У Берегові обговорили бюджет міста

січня 12 / 2015
У Берегові обговорили бюджет міста

Сьогодні, 12 січня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, порядок денний якого складався з одного питання «Про затвердження міського бюджету на 2015 рік».
Інформувала з цього питання Ольга Андришин. Як повідомила начальник фінансового управління, на цьогорічний бюджет значно вплине змінений податковий кодекс, який прийняв парламент.
Так, доходи загального фонду на 2015 рік пропонується затвердити на 92, 8 млн грн., з них 31 млн мають надійти за рахунок податків та зборів до міського бюджету.
Шкільні заклади фінансуватимуться за рахунок субвенції державного бюджету, а не міського, як це було раніше.
Вводяться податки на пенсії, які перевищують 3 мінімальні зарплати у вигляді 15%, а це для скарбниці міста близько 15 тис. грн. у рік.
За рахунок податків на житлове і нежитлове майно фізичних та юридичних осіб планується отримати 110 тис. грн. Відсоток податків, які містяни платитимуть за квартиру розміром більше 60 кв.м та будинок розміром більше 120 кв.м будуть вирішувати депутати у кінці січня на позачерговому пленарному засіданні сесії.
Власники легкових автомобілів не старше 5 років із об'ємом циліндра двигуна більше 3 тис. см куб. платитимуть транспортний податок, що становить 25 тис. грн. на рік.
Передбачається збір з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів у вигляді 5%, що повинно поповнити бюджет міста близько на 2 млн грн.
Надходження з мита на закордонні паспорти отримуватиме місто, а не держава, що буде плюсом для міського бюджету.
Також, начальник фінансового управління зазначила, що збільшилась сума видатків на всі галузі, що фінансуються з міського бюджету.
Члени виконавчого комітету схвалили міський бюджет на 2015 рік.

Повідомив міський голова Берегова Золтан Бабяк.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар