Крісло губернатора Закарпаття отримає таки нового власника?

січня 07 / 2015
Крісло губернатора Закарпаття отримає таки нового власника?

Сьогодні наше джерело в Закарпатській обласній державній адміністрації повідомило нам новину, що крісло губернатора Закарпаття таки змінить свого власника уже найближчим часом. Ім’я головного кандидата, який претендує на цю посаду – Ярослав Греца. Для більшості закарпатців воно ні про що не говорить, однак люди, наближені до владних верхівок області добре знають цю людину. Однак, він – людина в політиці нова, однак зовсім невипадкова.
Отож, знайомтесь – Греца Ярослав Васильович. Нині – керуючий партнер юридичної компанії «ГРЕЦА & ПАРТНЕРИ», доцент кафедри господарського права УжНУ, адвокат, кандидат юридичних наук. Він же ж – представник Володимира Чубірка у суді проти мешканців гуртожитку по вулиці Богомольця, а також представник Валерія Пацкана у суді проти власників ряду земельних ділянок, котрі він уже не перший місяць поспіль намагається відібрати у законних власників.
Примітно, що навіть офіс цієї юридичної фірми знаходиться у приміщенні, що належить нинішньому голові Закарпатської обласної ради.
Вочевидь, історія із провалом затвердження губалівських т.в.о. голів РДА таки отримала своє продовження і президент вирішив не тільки не надавати жодних повноважень цим посадовцям, але й остаточно змінити свого представника на Закарпатті. Можна сміливо припустити, що погоджував цю кандидатуру і сам Чубірко, і, цілком можливо, Пацкан. І нині Греца є свого роду компромісним варіантом для двох партій.

Довідково

Греца Ярослав

Народився 8 жовтня 1975 р. в смт Середнє Ужгородського району Закарпатської області. Після закінчення середньої школи у 1992 р. здобував юридичну освіту на юридичному факультеті Ужгородського державного університету (нині – Ужгородський національний університет), який закінчив у 1997 р., отримавши диплом з відзнакою. Перші роки трудової діяльності пройшли в органах державної податкової служби – керував юридичним відділом Державної податкової інспекції в Ужгороді. З 2003 р. займається юридичною практикою, є засновником і керуючим партнером юридичної компанії «Греца&Партнери».

Джерело
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...