На Закарпатті обговорили перспективи розвитку заводу «Єврокар»

вересня 16 / 2021


Зробочим візитом на Закарпатті перебував перший заступник Міністра економіки Володимир Гринюк та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

Разом із в. о. директора департаменту економічного та регіонального розвитку облдержадміністрації Іваном Завидняком та начальницею управління регіонального розвитку департаменту економічного та регіонального розвитку ОДА Юлією Плискою вони відвідали завод «Єврокар».

«Нам вдалося обговорити актуальні питання щодо функціонування та розвитку заводу, розташованого на території єдиного індустріального парку в нашій області. А це нові можливості для Закарпаття та населення, адже тут створено майже 5 тисяч робочих місць», – зауважив Іван Завидняк.

Учасники зустрічі визначили пріоритетні кроки для розвитку перспективної галузі в регіоні. Серед них – імплементація законів щодо розвитку електромобілів, впровадження фіскальних стимулів для індустріальних парків, позиційна підтримка та супровід для залучення нових інвестицій.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар