За ініціативи закарпатських депутатів прийнято ряд важливих законопроектів

квітня 30 / 2021

Парламентом прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права громадян на доступ до державної реєстрації актів цивільного стану у зв’язку з укрупненням територіальних громад", співавторами якого, серед інших, є народі депутати від "Рідного Закарпаття".
Цим Законом віднесено до органів державної реєстрації актів цивільного стану виконавчі органи всіх міських рад та відділи державної реєстрації актів цивільного стану міських управлінь юстиції всіх міст.
Це спрощуватиме для громадян можливість укласти шлюб безпосередньо в своїх населених пунктах, без додаткових витрат на поїздку до іншого населеного пункту.

У першому читанні прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами». Він дозволить збільшити видатки, зокрема, на виплату заробітної плати працівникам місцевих та апеляційних судів, а також забезпечити оплату витрат, необхідних для забезпечення доступу громадян до правосуддя.
Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб». Ним передбачено суттєве збільшення пенсій ліквідаторів-чорнобильців І, ІІ та ІІІ категорій.

Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар