Створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має сприяти встановленню якісно нових відносин між центральною та місцевою владою

лютого 26 / 2021
Голова Закарпатської ОДА, Анатолій Полосков взяв участь у засіданні Ради розвитку громад та територій.

На засіданні Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення Конгресу місцевих та регіональних влад, який має сприяти встановленню якісно нових відносин між центральною та місцевою владою.

«Відносини між центром та громадами мають стати абсолютно новими, я б сказав – якісно новими. Вони повинні бути конструктивними, прозорими та дієвими. Задля цього ми створюємо Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. Він стане майданчиком для діалогу та рішень», – сказав Глава держави під час виступу на засіданні Ради розвитку громад та територій у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА відмітив, що така ініціатива вітається на регіональному рівні. Це зворотний зв’язок, саме створення такого Конгресу сприятиме встановленню тісних відносин між центральною та місцевою владою.

Від Закарпаття були запрошені:

1. Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА;
2. Олексій Петров, голова Закарпатської ради;
3. Богдан Андріїв, Ужгородський міський голова;
4. Андрій Балога, Мукачівський міський голова.
5. Іван Ковач, Тячівський міський голова.

У підсумку Президент зазначив, що у Конгресу місцевих та регіональних влад буде свій постійно діючий офіс, і його робота має бути максимально ефективною, а не лише «на папері».
Категорія : Політика


Залишити Коментар