Україна та Угорщина домовилися про переговори щодо освіти

січня 27 / 2021

Україна та Угорщина під час візиту глави угорського МЗС Петера Сійярто до Києва домовились про переговори для вирішення суперечки щодо освіти. Про домовленості сьогодні розповів на пресконференції у Києві Петер Сійярто.

"Я звернувся до пана міністра, щоб ми розпочали спільну роботу над законом про мову, який викликав напруження у наших відносинах. Ми також хочемо створити робочу групу, яка отримає повноваження щодо того, яким чином потрібно втілювати закон про освіту", – сказав Сійярто.

Дмитро Кулеба підтвердив заплановане засідання робочої групи щодо освітнього питання. "Ми домовилися, що найближчим часом відбудеться засідання робочої групи з питань освіти, а також буде проведений онлайн бізнес-форум", – заявив Кулеба.За словами Сійярто, якщо ці консультації будуть успішними, "ми зможемо виключити багато факторів непевності".

"Якщо ми знайдемо вирішення з цього питання, наші стосунки просунуться вперед", – сказав Сійярто.

Угорський міністр також розповів, що "у широкому сенсі" обговорив із Кулебою закон про мову. "Я вважаю, що треба розглядати разом закони про мову та про освіту. Я попросив мністра, щоби вони вели з нацменшинами консультаціі по суті", – зазначив глава угорського МЗС.
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...Залишити Коментар