Закарпатський нардеп «забув» задекларувати готель в Німеччині

грудня 12 / 2020

Із Закарпаттям “в серці”, бізнесом у Німеччині та думками в Москві – одіозний генерал від партії Медведчука розповідає, як він любить Закарпаття

“Хтось полюбив Закарпаття, а хтось має його в серці”, – з такими словами Віктор Русин звернувся до обласних депутатів. Однак чи не лукавить?

З власних джерел ми отримали інформацію, що генерал міліції володіє нерухомістю в Німеччині, а саме – готелем, який приймає замовлення і через Booking.Відкриваємо декларацію Віктора Русина, щоб дізнатись, чи задекларована ця нерухомість. І одразу про порушення. Цитата з декларації « Особливості . Є “люксові” авто*» – у декларації вказано транспортний засіб, що належить до вказаної категорії.

Однак таких автомобілів, лише офіційно, у родини три. Читаємо декларація далі.

Виявляється члени сім’ї не надали інформацію та важливі дані . Житлові будинки, земельні ділянки, люксові автомобілі останніх марок – очевидно, за зарплату у правоохороних органах?

У дітей та дружини – бізнес, на рахунках : по 15-20-35 тисяч євро, а в самого пана Віктора – 65 тис євро та 165 тис грн.
Повертаючись до баварського готелю генерала, то він у декларації не вказаний, як, очевидно, і багато інших активів. З відкритих джерел нам відомо більше : «гостьовий будинок Ferienland Sonnenwald у місті Шьофвег у Баварії пропонує сучасні та комфортабельні апартаменти. Усі апартаменти готелю Ferienland Sonnenwald оснащені телевізором із супутниковим телебаченням, вітальнею та балконом. Сучасна міні-кухня обладнана кавоваркою.

Сільська місцевість Баварії пропонує ідеальну можливість для піших прогулянок, їзди на велосипеді та катання на лижах. В районі є кілька пішохідних стежок. В апартаментах можна взяти напрокат велосипеди та скористатись приміщенням для зберігання лиж. В апартаментах є ресторан, барбекю та тераса».

Служити Москві, через її сателітів у Закарпатті, мати прихований бізнес у Європі та з трибун розповідати про патріотизм?

Звісно, що мати ” Закарпаття в серці” можна, і потрібно. Але чи треба лукавити?

Повідомляє -
Категорія : Політика


Залишити Коментар